Apartamente Pushimi ne Sarande

Apartamente pushimi ne Sarande

Rruga Butrinti,Sarande Web Reference: Prona5832
€280/jave
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Dy Apartamente pushimi ne Sarande te perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti. Apartamentet ndodhetn ne katin e dyt te  nje pallat te ri vetem 20 metra nga plazhi.

  • Cmimi 16 Shtator- 31 Maj 280 euro/java
  • Qershor 385 euro/java
  • Korrik-Gusht 420 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property