Apartamente per shitje ne Orikum

Apartamente per shitje ne Orikum

Orikum/vlore Web Reference: Prona2000
€35,000
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon apartament 1+1 per shitje me siperfaqe 70 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne hyrje te Orikumit 15 km nga qyteti i Vlores.Apartamenti perbehet nga nje sallon me guzhin,dhome gjumi,tualet,ballkon dhe pozicionohet 20 minuta nga plazhi dhe 5 minuta nga qendra e Orikumit.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property