Apartamente per shitje ne Tirane

Prane Liqenit/Tirane Web Reference: Prona4152
€81,000
  • Property size 108 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Tirane me siperfaqe 108 m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon me guzhindhe ballkon.Apartamenti eshte pjes e nje residence te re banimi pozicionur prane parkut te madh te Tiranes ne kodrat  qe rrethojn liqenin artificial te Tiranes.Kompleksi Residencial perbehet nga 7 blloqe banimi me 1 kate parkim nentoksor 5 kate banim dhe 1 kat papafingo.Residenca ka nje siperfaqe totale prej 37 000 m2 nga e cila 6 000 m2 jane lulishte dhe ambjente te gjelberuara.Ne kete residenc disponojm per shitje apartamente 2+1 dhe 3+1

  • Siperfaqja 108 m2
  • Cmimi 750 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart