Apartamente per shitje ne Sarande

Rruga Butrinti , Sarande Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5551
€11,960
  • Property size 40 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon 8 apartamente per shitje ne qytetin e Sarandes.Apartamentet jane te paisur me certifikat pronsie dhe ndodhen ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2007, ne zonen Turizem-Kanali i Cukes.Apartamentet jane me struktur 1+1 dhe me siperfaqe 40-58 m2 dhe ndodhen ne katet e pare dhe te 5.

  • Siperfaqja 40 m2
  • Cmimi 299 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart