Apartamente per shitje ne Plazh Vlore

Apartamente per shitje ne Plazh

Plazhi i Ri,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4529
€29,480
  • Property size 44 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Ne kete residenc te re vetem 10 metra nga plazhi disponojm per shitje studio dhe apartamente me nje dhe dy dhoma gjumi me pamje te plot nga deti.Residenca perbehet nga 6, 7 dhe 8 kate banim 2 kate ambajnte biznesi dhe parkim nentoksor.

Apartamente dhe studio me siperfaqe 44-130 m2
Cmimi fillon nga 670 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property