Apartamente per shitje ne Lungomare

Apartamente per shitje ne Lungomare

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7480
€62,000
  • Property size 74.7 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente per shitje ne Lungomare Vlore, ndodhen ne nje pallat te ri dhe me punime cilsore pozicionuar ne brezin e pare vetem pak metra nga plazhi. Apartamentet perbehen nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin , nje banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Siperfaqja e apartamenteve 74.7 m2

Cmimi 830 euro/m2

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property