Apartamente per shitje ne Himare Vlore Shqiperi

Apartamente per shitje ne Himare

Potam,Himare Web Reference: Prona4002
€71,400
  • Property size 84 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje 5 apartamente ne Potam Himare.Apartamentet perbehen nga 2 dhoma gjumi sallon me guzhin banje dhe ballkon.Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re me 3 kate e cila eshte e pozicionuar ne Potam rreth 1.7 km nga qendra e Himares.Per te gjithe apartamente ofrohet hapsir parkimi gjithashtu residenca ofron ambjente te gjelberta dhe eshte e ruajtur me sistem mbrojtje.

  • Siperfaqet 84 m2
  • Cmimi 850 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property