Apartamente per shitje ne Durres

Apartament per shitje ne Durres

Golem Durres Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona1574
€70,000
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon nje Apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje rezidence banimi luksoze me pishin.Apartamenti eshte i areduar ne menyr moderne dhe perbehet nga 1 Dhoma gjumi Sallon Guzhin Tualet dhe nje Ballkon.Cmimi 70 000 euro i diskutushem.Vendodhja Golem,Durres

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property