Apartament per shitje ne vlore

Apartament 1+1 ne Vlore

Uji i Ftohte/Vlore Web Reference: Prona2335
€60,000
  • Property size 87 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore. Apartamenti ka nje siperfaqe perej 87 m2 dhe ndodhet ne kati e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne Uji te Ftoht.Apartamenti perbehet nga sallon me guzhin 1 dhome gjumi tualet me vask dhe dy ballkone me pamje nga deti.

  • Siperfaqe 87 m2
  • Cmimi 60 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property