Apartamente ne Uji te Ftoht

Uji i Ftohte/Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona700
€40,950
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Rezidenca Koral e ndertuar ne vijen e pare prane Plazhit te Ri,Ne nje na zonat me te preferuara te VloresDisponon per shitje Apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe 63-160 m2.Cmimi fillon nga 650 euro per m2 ose 40950 euro.Rezidenca perbehet nga 7 kate banim 1 kate ambjent sherbimesh si dhe parkim nentoksor.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart