Apartamente dhe vila per shitje ne Sarande , Saranda Real Estate

Apartamente ne bregdetin e Sarandes

Plazh Sarande Web Reference: Prona4385
€42,560
  • Property size 60 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 1+1 2+1 Duplex dhe vila per shitje ne bregdetin e Sarandes.Apartamentet ndodhen ne nje kompleks prane bregdetit Jon, kompleksi ngrihet ne nje reliev nga i cili mundesohet peisazhi i plote i Ishullit te Korfuzit dhe Qytetit te Sarandes. Residenca eshte e perbere nga bllok vilash ne rreshtin e pare dhe apartamentesh ne rreshtin e dyte dhe te trete ne objekte tre dhe pese kate. Te gjithe apartamentet  jane njeherazi te orientuara nga deti.Residenca perbehet nga vila dhe apartamente  te orientuara nga deti, me nje arkitekture moderne te kombinuar me arkitekturen tradicionale te bregdetit. Kjo rezidence ka nje dizenjo perfekte qe lejon apartamentet dhe vilat te kene pamje te plote nga deti. Duke qene nje kompleks rezidencial i nje standarti te larte, vetem pak metra nga deti dhe me pamje nga Korfuzi, te jep sigurine se apartamenteve dhe vilave do tu rritet vlera me shpejt ne krahesim me pronat e tjera.

  • Siperfaqja fillon nga 60 m2
  • Cmimi fillon nga 850 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property