Apartament per qera ne Tirane

Qender Tirane Web Reference: Prona1550
€700/muaj
  • Property size 85 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente 1+1 me qera me siperfaqe 85 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes.Apartamenti ka pamje nga Sheshi Skenderbej, Dajti, Muzeu Kombetar dhe rruga e Durresit.Apartamenti eshte I mobiluar ne menyre bashkohore dhe me te gjitha kushtet e nevojshme, sipas kerkeses mund te shtohen edhe facilitete te tjera.Apartamenti eshte i paisur me Garazhd.

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart