Apartamente cilsore ne Vlore

Apartamente cilsor ne Vlore

Skel/Vlore Web Reference: Prona807
€58,400
  • Property size 73 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shiten Apartamente 1+1 me sip 73-93 m2 dhe 2+1 me sip 110 m2 ne katin e 4.Ndodhen ne nje pallat me punime cilsore dhe infrastuktur moderne ne qender te Vlores prane Pallatit te Sportit Flamurtari.Apartamentet jane te perfunduar dhe te hipotekuar.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property