Apartament per shitje ne Vlore | Agjensi Imobiliare ne Vlore

Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6511
€53,600
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2 per shitje ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare vetem 50 metra nga plazhi. Apartamenti perbehet nga dy dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Siperfaqja 80 m2
Cmimi 670 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property