Apartamente tek rezidenca Imperial Vlore

Apartament tek Rezidenca Imperial

Skel/Vlore Web Reference: Prona865
€84,000
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2 ndodhet ne katin e 10 tek RezidencaImperial ne qender te Skeles pamje shume e bukur mbi bulevardin kryesor.Pallati eshte ne fazen perfundimtare dhe ka punime teper cilsore.Rezienca ka dy ashensor dhe eshte e vendosur ne nje nga zonat me te pelqyera ne Vlore vetem 50 metra nga Qendra Tregtare Univers(QTU) 10 minuta ne kemb nga Porti dhe 15 minuta nga plazhi.Ne kete rezidenc disponohen per shitje vetem 2 Apartament.Cmimi 700 euro per m2.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property