Apartament per shitje ne Vlore

Skel-Uji i Ftohte/Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona846
€46,200
  • Property size 84 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 me siperfaqe 84 m2 perbehet nga dhoma gjumi 1 tualete sallon me guzhin dhe ballkon me pamje nga deti.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te sapo perfunduar.Fal vendodhjes dhe afersis me plazhin si dhe me qendren e Skelse ku apartament do ti plotsonte me se miri nevojat tuaja si per banim ashtu dhe per pushime por do te ishte nje investim i mire dhe ne ne tregun e qerave.Pallati ndodhet prane Akademis se Marines 200 metra nga deti.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart