Apartament per shitje ne Sarande , Shtepi per shitje ne Sarande

Apartament per shitje ne Sarande

Sarande Web Reference: Prona4814
€57,000
  • Property size 94 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament me dy dhoma gjumi ne Sarande.Apartamenti ndodhet prane shetitores buz deti dhe ka pamje te pjeseshme nga deti.

  • Siperfaqja 94 m2
  • Cmimi 606 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property