Apartament per shitje QTU Riviera Vlore

Apartament 2+1 QTU Vlore

QTU Vlore Web Reference: Prona1916
€62,000
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje me siperfaqe 120/m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon guzhin nje tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 tek QTU Riviera ne qender te Skeles.Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.
Cmimi 63 000 euro

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property