Apartament 2+1 per shitje ne Orikum

Apartament 2+1 ne Orikum

Orikum Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6018
€58,000
  • Property size 200 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Orikum. Apartamenti ka nje siperfaqe torale prej 200 m2 nga e cila 106 m2 jane siperfaqe banimi dhe 94 m2 verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe eshte i kompozuar nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 banja dhe verand me pamje nga deti.

  • Siperfaqja 200 m2
  • Cmimi 58 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property