Apartament ne Tirane me Qera

Apartament me qera ne Tirane

Sheshi Frederik Shopen Web Reference: Prona2393
€500/muaj
  • Property size 70 m²
  • Property size 1 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Ky Apartament ndodhet ne rrugen “Lidhja e Prizrenit”  vetem disa metra nga qendra e Tiranes dhe liqeni artificial.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri,ai eshte i kompozuar nga Sallon me kuzhin moderne 1 dhome gjumi , tualet dhe 1 ballkon me pamje nga liqeni artificial.Apartamenti ka mobilim modern duke perfshir ketu paisje WiFi per akses ne internet .

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property