Apartament ne plazh Vlore

Apartament me qera ne Vlore

Prane Marines,Vlore Web Reference: Prona2588
€350/muaj
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron nje apartament modern me qera ne Vlore.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin 2 banje dhe 2 ballkone njeri me pamje nga deti.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyr moderne.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me nje krevat dopio kondicioner dollap i madh ballkon dhe banjo,dhoma tjeter e gjumit eshte e mobiluar me 2 krevata tek dhe nje dollap.Salloni ka mobilim modern ballkon me pamje nga deti dhe kondicioner.Apartamenti ndodhet ne kati e 5 te nje pallati te ri ne zonen e plazhit afer Akademis.Ky apartament eshte i disponushem per qera verore dhe per qera afatgjate.

  • Cmimi per periudha afatgjate 350 euro/muaj
  • Qershor 280 euro/java
  • Korrik-Gusht 350 euro/java

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property