Apartament Pushimi ne Vlore

Apartament pushimi ne Vlore

Uji i Ftohte Web Reference: Prona2407
€175/jave
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Prtoperty disponon 2 apartamenti me qera per periudhen e Veres.Apartamentet nodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Ujit te Ftoht rreth 500 metra nga Plazhi i Ri.Apartamentet kane nje siperfaqe prej 70 m2 dhe perbehen nga sallon me kuzhin,dhome gjumi,tualet dhe ballkon me pamje nga deti,Dhoma e gjumit eshte e mobiluar me nje krevat dopio dollap komodina etj.Salloni ka 2 divan te cilet munde te perdoren si shtreter ,kuzhin e kompletuar tavolin ngreneje per 4-6 persona,tualet me dush etj.

  • Cmimi per Qershorin 175 euro/java
  • Korrik-Gusht 210 euro/java

 

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property