Apartament per shitje prane portit ne Vlore

Apartament prane Portit ne Vlore

Prane Portit,Vlore Web Reference: Prona873
€70,000
  • Property size 160 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 2+1 me siperfaqe 150 m2 ndodhet ne kat te gjashte. Apartamenti ka nje verande te madhe 22 m2 me pamje nga deti, ballkon te vogel, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje dhome gatimi dhe ngrenieje. Pallati eshte ndertim i vitit 2005 me hipoteke, ndertim shume cilesor dhe me nje ashensor . Apartamenti eshte i mobiluar teresisht.Cmimi 70 000 euro.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property