Apartament per shitje prane plazhit ne Vlore

Apartament prane plazhit ne Vlore

Rruga Cameria Web Reference: Prona5675
€60,000
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament modern prane plazhit ne Vlore. Vendodhja e spikatur ne pjesen me te ekspozuar te gjirit te Vlores, prane shkolles se Marines, kati i VII-te me 2 ballkone, nje nga dhoma e gjumit me pamjen e gjithe gjirit dhe gadishullit dhe me nje madhesi rreth 6 m2, ku shijohen mrekullisht vaftet qe hahen jashte dhe ballkoni tjeter nga dhoma e ndenjes i cili shikon nga kodrat dhe ullishtat e Ujit te Ftohte. Apartamenti eshte i pajisur me mobilje cilesore, kuzhine moderne, Tv, antene satelitore, lavatrice, boliere, kondicionim dhe cdo sistem tjeter te nevojshem. Uje i pishem 24 ore dhe largesi nga deti 50 metra. Ka shume afersi me restorantet me te mire te Vlores si edhe me markete dhe sherbime te tjera. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 korridore, 1 dhome gjumi dhe 1 banje. Eshte perfekt si apartament pushimesh por edhe banimi.

  • Siperfaqja 75 m2
  • Cmimi 800 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property