Apartament per shitje ne Rrugen Gjergj Araniti |Agjensi Imobiliare

Apartament per shitje ne Rrugen Gjergj Araniti

Rruga Gjergj Araniti Web Reference: Prona6368
€63,800
  • Property size 116 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Rrugen Gjergj Araniti ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me punime cilsore dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe ballkon.

Siperfaqja 116 m2
Cmimi 550 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property