Apartament per shitje rruga Cajupi Vlore | Shtepi per shitje ne Vlore

Apartament per shitje rruga Cajupi Vlore

Rruga Cajupi Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6245
€44,000
  • Property size 110 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Rrugen Cajupi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe disponon 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga deti.

 

  • Siperfaqja e apartamentit 110 m2
  • Cmimi 400 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property