Apartament per shitje prane vilave ne Vlore

Apartament per shitje prane vilave ne Vlore

Rruga Dhimiter Konomi Web Reference: Prona7145
€40,800
  • Property size 51 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje prane vilave ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje residence te re banimi me 4 kate + parkim nentoksor. Residenca ndodhet ne rrugen Dhimiter Konomi prane vilave qeveritare. Apartamenti ka siperfaqe 51 m2 dhe perbehet nga nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Cmimi 40 800 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property