Apartament per shitje prane Rivieres Vlore

Apartament per shitje prane Rivieres, Vlore

Qendra Tregtare Riviera Web Reference: Prona6160
€60,000
  • Property size 120 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje prane Rivieres, Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 120 m2
  • Cmimi 60 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property