Apartament per shitje ne Vlore Shqiperi Vlora Real Estate

Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftoht,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona3890
€40,560
  • Property size 78 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2 per shitje ne Uji te Ftoht Vlore , i pozicionuar ne katin e 5 te nje residence te re prane shetitores buz detit.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me guzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti.Apartamenti eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 78 m2
  • Cmimi 520 euro/m2

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property