Apartament per shitje ne qender te Vlores

Apartament per shitje ne Vlore

Bulevardi Ismail Qemali Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona5951
€30,780
  • Property size 81 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Shitet apartament me siperfaqe 81 m2 ne qender te Vlores. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne Bulevardin Pavarsia.

  • Siperfaqja 81 m2
  • Cmimi 380 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property