Apartament per shitje ne Vlore prane Vilave

Apartament per shitje ne Vlore prane Vilave

Rruga Dhimiter Konimi, Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona7332
€65,000
  • Property size 97 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Vlore prane Vilave. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje residence  banimi me punime cilsore ne Uje te Ftohte prane Vilave. Apartamenti ka siperfaqe banimi 97 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, 1 banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property