Apartament per shitje ne Vlore-Prona per shitje Vlore Shqiperi

Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona2900
€37,800
  • Property size 63 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore me siperfaqe 63 m2.Ndodhet ne katin e 3 te residences Odeon.Kompleksi Residencial i perber nga 3 objekte me 3 kate banimAmbjent Sherbimesh Parkim Pishin Verore dhe Dimerore.Manaxhim dhe Siguri 24h.Rezidenca ofron ambjente banimi dhe relaxues me nje infrastuktur moderne dhe nje pamje magjepse nga gjiu detar i Vlores ajo do te plotsonte me se miri deshiren tuaj per nje jete me Standarte te Larta.

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property