Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore. Odeon Resort

Apartament per shitje ne Uji te Ftoht

Uji i Ftoht Web Reference: Prona4643
€31,780
  • Property size 56.76 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Uji te Ftoht Vlore me siperfaqe 56.76 m2.Ndodhet ne katin e 3 te residences Odeon.Kompleksi Residencial i perber nga 3 objekte me 3 kate banimAmbjent Sherbimesh Parkim Pishin Verore dhe Dimerore.Manaxhim dhe Siguri 24h.Rezidenca ofron ambjente banimi dhe relaxues me nje infrastuktur moderne dhe nje pamje magjepse nga gjiu detar i Vlores ajo do te plotsonte me se miri deshiren tuaj per nje jete me Standarte te Larta.

  • Siperfaqja 56.76
  • Cmimi 600 euro/m2  behet 560 euro/m2 deri me 25 Dhjetor

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property