Apartamente per shitje ne Tirane Garden Residence

Apartamente per shitje ne Tirane

Frak,Tirane Web Reference: Prona4107
€93,132
  • Property size 84.89 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartamente per shitje ne Tirane pjes e nje residence projektuar posacerisht per ju qe doni te beni nje jete te sigurt, te qete dhe komode.Ne kete residence do te gjeni apartamente funksionale dhe moderne dhe do te munde te shijoni gjelberimin,pishinen verore, nje kende lojrash per vemijet tuaj si dhe ambjente te tjera:Palester, salle lojrash dhe kinema. Kompleksi perbehet nga 8 godina me 3 kate banim dhe eshte i vendosur ne pjesen Jug-Lindore te Tiranes ne komunen Frak dhe vetem 3.6 km nga qendra e Tiranes.Projekti eshte ideuar dhe ndertuar nga nje prej kompanive me te medha Austriake ne fushen e ndertimi.Ndertimi ne kete residence ze vetem 30 % pjesa tjeter eshte hapsir e gjelbert.Disponohen per shitje Apartamente 1+1 , 2+1 dhe 2+1

  • Siperfaqet fillojn nga 84.89 m2
  • Cmimi fillon nga 93 132 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

 

 

 

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property