Apartament per shitje ne skele Vlore - Pallati Riviera 2

Apartament per shitje ne Skele Vlore

Skele Web Reference: Prona6007
€80,000
  • Property size 116 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje apartament me siperfaqe 116 m2 i perber nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo dhe dy ballkone me pamje nga bulevardi dhe nga stadiumi. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri ne zonen e Skeles. Eshte i mobiluar dhe i paisur me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 116 m2
  • Cmimi 80 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property