Apartament per shitje ne Sarande Shqiperi

Apartament per shitje ne Sarande

Gjiri i Vilave,Sarande Web Reference: Prona4023
€70,000
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponin dy apartamente per shitje ne  Sarande  te perber nga dy dhoma gjumi.Apartamentet ndodhen ne katin e 5 te nje residence te re prane gjirit te vilave ne Sarande.Apartamentet jane te paisur me certifikat pronsie dhe kane pamje te paster nga deti.

  • Siperfaqe 75 m2 cmimi 70 000 euro
  • Siperfaqe 106 m2 cmimi 90 000 euro

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property