Apartament per shitje ne qender te Vlore, Shtepi per shitje ne Vlore

Apartament per shitje ne qender te Vlores

Rruga Ate Kristo Negovani Web Reference: Prona5336
€100,000
  • Property size 270 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 2 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property ofron per shitje nje apartament me siperfaqe 120 m2 + verand 150 m2.Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhin dy banjo, dhe eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri ne qender te Vlores prane Xhamis.Apartamenti eshte i pershtatshem per tu perdor dhe si ambjent biznesi dhe munde te shtohen shkall qe zbresin direkt ne rrug.

  • Siperfaqja totale 270 m2
  • Cmimi 100 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property