Apartament per shitje ne Plazh, Vlore | Shtepi per shitje ne Vlore

Apartament per shitje ne Plazh

Uji i Ftohte,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona6435
€53,120
  • Property size 66.4 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Plazh.  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare ne Vlore. Perbehet nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

Siperfaqja e apartamentit 66.4 m2
Cmimi 800 euro/m2

 

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property