Apartament per shitje ne Plazh Vlore

Apartament per shitje ne Plazh

Plazhi i Ri,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona4619
€61,410
  • Property size 81.88 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Plazh te Ri Vlore.Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi  vetem 10 metra nga Plazhi i Ri ne Vlore ,apartamenti ka pamje fantastike nga deti.Residenca perbehet nga 6, 7 dhe 8 kate banim 2 kate ambajnte biznesi dhe parkim nentoksor.

  • Siperfaqja 81.88 m2
  • Cmimi 750 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property