Apartament per shitje ne plazh Vlore

Apartament per shitje ne plazh Vlore

Plazhi i Ri ,Vlore Web Reference: Prona6186
€42,000
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne plazh Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga plazhi, dhe perbehet nga sallon me kuzhin, dhome gjumi, banjo dhe ballkon me pamje nga deti.

  • Siperfaqja 70 m2
    Cmimi 600 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property