Apartament per shitje ne Lungomare

Apartament per shitje ne Lungomare

Lungomare, Vlore Web Reference: Prona7652
€50,250
  • Property size 75 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri pozicionuar vetem pak metra nga deti dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, 1 banjo dhe 1 ballkon me pamje ansore nga deti.
Siperfaqja totale 75 m2
Cmimi 670 euro/m2

Karakteristikat e Prones

error: © Irea Property