Apartament per shitje ne Durres

Apartament per shitje ne Durres

Plazh Iliria Web Reference: Prona6032
€35,000
  • Property size 68.5 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Durres i perber nga 1 dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne ne katin e 3 te nje pallati te ri ne plazhin Iliria Durres.

  • Siperfaqja 68.5 m2
  • Cmimi 35 000 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property