Apartament per shitje ne Bregdetin e Dhermiut,Vile per shitje ne Dhermi

Apartament per shitje ne Dhermi

Dhermi Web Reference: Prona4419
€44,100
  • Property size 48 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne Residencen Dhermi Resort.Rezidenca Dhermi Resort eshte perceptuar si prova me e denje e persosmerise. Koleksioni elegant i ndertimeve, ofron jo vetem nje projekt unik dhe atmosfere ne pershtatje ideale me ambientin rrethues, por ne te njejten kohe dhe nje perkushtim te pa-krahasueshem te personelit ne te.Kompleksi ka pishine rezidenciale e cila do te jete e vendosur ne qender te rezidences, dhe funksionale per te gjithe banoret e saj.Kjo rezidence ka sistem te plote menaxhimi, sherbim sigurie, parking te siguruar,sherbim gjelberimi e pastrimi per rruget e shtepite,internet, telefon e TV -kabllor per cdo apartament.Ne kete residenc disponojm Apartamente dhe vila per shitje.

  • Siperfaqe 48 +37 m2 oborr i gjelberuar
  • Cmimi fillon nga 44 100 euro

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property