Apartament per shitje ne bregdet Vlore Shqiperi-Shtepi per shitje Vlore

Apartament per shitje ne bregdet Vlore

Skele-Uji i Ftoht,Vlore Kjo prone eshte shitur Web Reference: Prona3464
€25,935
  • Property size 65 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament 1+1 per shitje ne bregdetin e Vlores.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pozicionur ne shetitoren buz detit Skele-Uji i Ftoht prane Piceri Mustafa 100 metra nga Akaemia e Marines dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2.Apartamenti perbehet nga sallon me guzhin nje dhome gjumi tualet dhe ballkon me pamje nga deti.Apartamenti eshte i mobiluar.

  • Cmimi 399 euro/m2 oferta eshte e limituar vetem per muajen Nentore
  • Siperfaqja 65 m2

Kerko me shume detaje per kete prone

 

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property