Apartament per shitje me pamje nga deti ne Vlore

Apartament per shitje me pamje nga deti ne Vlore

Rruga Murat Terbaci, Vlore Web Reference: Prona7053
€80,000
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 2 Dhoma
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon nje apartament per shitje me pamje nga deti dhe punime cilsore ne Vlore. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhin te perbashket, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti.  Apartamenti ka punime cilsore si suvatimet, dyert , tavane te varura, sistemi elektrik etj. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri prane shetitores bregdetare dhe vetem 5 minuta ne kembe nga qendra e qytetit.

Siperfaqja 80 m2
Cmimi 80 000 euro

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property