Apartament per shitje ne bregdet Vlore

Apartament per shitje ne bregdet Vlore

Plazhi i Ri,Vlore Web Reference: Prona6235
€46,200
  • Property size 70 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne bregdet Vlore.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje te pjeseshme nga deti. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri prane plazhit ne Vlore.

Siperfaqja 70 m2

Cmimi 660 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property