Apartament per qera ne Vlora

Uji i Ftohte,Vlore Web Reference: Prona5984
€150/muaj
  • Property size 66 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per qera ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje reseidence banimi prane Akademis se Marines. Apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga sallon me kuzhin, dhome gjumi,tualet dhe ballkon me pamje nga deti. I disponushem per qera afatgjate dhe per qera ditore per pushime.

  • Siperfaqja 66 m2
  • Cmimi 150 euro/muaj

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart