Apartament per shitje ne Uji te Ftohte Vlore

Apartament per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte/Vlore Web Reference: Prona4718
€32,800
  • Property size 80 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Irea Property disponon per shitje nje apartament ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me guzhin,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon te orjentuar nga veri-lindja.Apartamenti nodhet ne katin e 6 te nje kompleksi te ri pallatesh vendosur 100 metra nga shetitoria buz detit.

  • Siperfaqja e apartamentit 80 m2
  • Cmimi 410 euro/m2

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property