Apartament ne Tirane per Shitje

Apartament ne Tirane per Shitje

Myslym Shyri Web Reference: Prona6074
€88,000
  • Property size 76 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament per shitje ne qender te Tiranes prane Shallvareve. Aprtamenti eshte i organizuar nga sallon me kuzhin nje dhome gjumi banjo dhe ballkon dhe koridor. Imobiluar dhe me certifikat pronsie.

  • Siperfaqja 76 m2
  • Cmimi 88 000 euro

 

Kerko me shume detaje per kete prone

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property