Apartamente per shitje ne Skel Vlore

Apartament ne Skel

Rezidenca Imperial Web Reference: Prona855
€53,950
  • Property size 83 m²
  • Property size 0 Garazhe
  • Property size 1 Dhomë
  • Property size 1 Tualet
+355 692125229
Irea Property +355 692125229 Email this agent

Fotografit

Apartament me siperfaqe 83 m2 ndodhet ne katin e 10 tek Rezidenca Imperial ne qender te Skeles pamje nga Stadiumi.Pallati eshte ne fazen perfundimtare dhe ka punime teper cilsore.Rezienca ka dy ashensor dhe eshte e vendosur ne nje nga zonat me te pelqyera ne Vlore vetem 50 metra nga Qendra Tregtare Univers(QTU) dhe nga Universiteti i Vlores 10 minuta ne kemb nga Porti dhe 15 minuta nga plazhi.Ne kete rezidenc disponohen per shitje vetem 2 Apartament.Cmimi 650 euro per m2,nese paguhet 100% e vleres ofrohet ulje Cmimi.

Karakteristikat e Prones

Vendodhja ne Hart

error: © Irea Property